3.3.14

The Oscars 2014


Lupita Nyong'o in Prada - I honestly said 'wow' when I saw her. Such an amazing look, amazing color and Oscar worthy gown. Prada dress will definitely be high on the 100 best Oscars gowns ever.
Cate Blanchett in Armani Prive - These earrings are the perfect finish of this outfit. Another brilliant look, but just to be truly honest, I would prefer to see her in color.
Meryl Streep in Lanvin - her outfits just before the Oscars got me worried about the gala, but she proved that when it's needed, Meryl can deliver it. Very event appropriate.
Naomi Watts in Calvin Klein - I was fighting with myself about the 4th outfit, but Naomi's polished look just won me over. Perfect from head to toe.

Lupita Nyong'o w Prada  - na prawdę wymsknęło mi się 'wow', jak zobaczyłam ją na czerwonym dywanie. Niesamowita stylizacja, niesamowity kolor i zdecydowanie kreacja godna Oscarów. Suknia Prady na pewno będzie zajmować czołowe miejsca w rankingu najlepszych oskarowych kreacji wszech czasów.
Cate Blanchett w Armani Prive - Kolczyki są idealnym dopełnieniem całości stroju. Kolejna perfekcyjna stylizacja królowej Cate, ale jeżeli miałabym być całkowicie szczera, wolałabym zobaczyć ją w kolorze.
Meryl Streep w Lanvin - stylizacje Meryl poprzedzające noc Oskarową sprawiły, że z niepokojem szukałam jej stylizacji na czerwonym dywanie. Udowodniła jednak, że kiedy trzeba, potrafi zabłysnąć. Chociaż w głowie cały czas mam jej personal best, czyli złotą suknie od Lanvin z gali w 2012 roku.
Naomi Watts w Calvin Klein - zastanawiałam się kogo jeszcze umieścić w top 4 z wczorajszej nocy , ale jak zobaczyłam dopracowany w każdym szczególe look Naomi Watts, nie miałam żadnych wątpliwości. 


Jennifer Lawrence in Christian Dior - don't get me wrong I love this look, but the dress is just too simple for the biggest night of the year. We all new she would be wearing Dior, but I wanted to see more action there.
Sally Hawkings in Valentino - I don't care if she's too short for this dress, it's the best I've ever seen her on the red carpet! Not to mention that I'm in love with Valentino gown.
Sandra Bullock in Alexander McQueen - very pretty, but that's all I can really say. There is something missing there.
Amy Adams in Gucci Premiere - yes it's a red head version of Sandra's choice, but it is also one of her best looks. 

Jennifer Lawrence w Christian Dior - Jennifer nie trafiła do pierwszej czwórki, bo jej suknia jest zbyt 'prosta', jak na najważniejszą galę roku. Wyglądała rewelacyjnie, ale brakowało czynnika wow.
Sally Hawkings w Valentino - nie interesuje mnie, że jest za niska na tą sukienkę. To jej najlepsza stylizacja na czerwonym dywanie dotychczas! Poza tym zakochałam się w tej kreacji Valentino.
Sandra Bullock w Alexander McQueen - bardzo ładne, ale to wszystko co mogę powiedzieć na temat tej stylizacji. Czegoś brakuje.
Amy Adams w Gucci Premiere  - tak, to ruda wersja stylizacji Sandry, ale to także jedna z najlepszych stylizacji Amy z czerwonego dywanu. Bravo.


And now something for the ladies, apart from Pharrell's outfit. He's just here, because I still cannot believe that he actually wore bermudas shorts to Oscars...

A teraz coś dla Pań, no może z wyjątkiem Pharrella, który znalazł się w zestawieniu tylko i wyłącznie dlatego, że dalej nie mogę uwierzyć że pojawił się na Oscarach w bermudach...

No comments:

Post a Comment