17.11.13

Sunday


  1. I am in a weird mood for animal printed clothes and I know a great coat when I see one. Just gonna call Mira and ask her about a rooster printed coat, shouldn't be too hard, right?
  2. While looking for perfect sweater simply turn to Scottish ponies. They'll lead the way. Be aware of communication problems, I mean the accent of course.
  3. Marks & Spencer Spring 2014 has been on my mind lately, I guess it's no longer store for old people, or did I miss something?
  4. Peanut Butter Jelly sandwich, this urge is strong in me Master Yoda, very strong.

  1. Ostatnimi czasy ubrania w zwierzaki przyciągają mnie coraz bardziej, a już na pewno idealny drobiowy płaszcz. Po prostu zadzwonię do Miry i zapytam, gdzie kupiła płaszcz w koguty, to nie powinno być za trudne prawda?
  2. W poszukiwaniu perfekcyjnego swetra należy zwrócić się o pomoc do szkockich kucyków. One wiedzą co jest grane. Mogą być tylko lekkie problemy z komunikacją, ze względu na akcent oczywiście.
  3. Kolekcja Wiosna-Lato 2014 Marks & Spencer. Zdaje się, że nie jest to już sklep dla starszych ludzi, czy coś przegapiłam?
  4. Kanapka z masłem orzechowym i dżemem. To pragnienie jest bardzo silne Mistrzu Joda, zbyt silne.

No comments:

Post a Comment